Labs sākums darbam!

Ar Doitex programmatūras palīdzību datoru ir iespējams lietot vislabākajā veidā - veselīgi, motivējoši un produktīvi.

 
Reģistrēties

Doitex risinājums uzņēmumiem - "Plus 20%"

Piedāvājam izmantot Doitex biznesa risinājumu "Plus 20%" darbinieku motivēšanai un produktivitātes paaugstināšanai uzņēmumiem un organizācijām, kuru ikdienas darbā tiek izmantoti datori.

Biznesa risinājums "Plus 20%" nodrošina Doitex satura pārvaldības funkcionalitāti, ar kuru Jūsu uzņēmums varēs veidot motivējošu saturu.

Bezmaksas versijas gadījumā motivējošais saturs tiek attēlots no Internetā pieejamā Doitex servera. Bet biznesa risinājuma gadījumā, Doitex darbosies ar uzņēmuma serveri un saturu var veidot katrs uzņēmums pēc saviem ieskatiem - atbilstoši savai misijai, vērtībām un mērķiem.

Kādēļ uzņēmumiem ir izdevīgi veidot savu motivējošo saturu?

1. Doitex ir mēdijs - darba laikā uz darba datoriem var tikt attēlota dažāda informācija, kas paaugstina darba kvalitāti un rezultativitāti, tieši tajā brīdī, kad notiek darba process;

2. Uzņēmumi parasti organizē darbinieku apmācības, apmaksā dažādus motivējošus seminārus. Galvenā problēma ir tāda, ka semināros iegūtā motivācija ar laiku "aizmirstas". Daudz efektīvāk darbinieku seminārus ir papildināt ar motivējošiem Doitex atgādinājumiem - tādā veidā palielinās semināru iedarbība ilgstošākā laika posmā;

3. Motivācija ir enerģija, kas ir jāuztur. Nepārtraukti. Tā ir kā uguns liesma, kurai nepārtraukti jādeg. Ar Doitex dažādos semināros iegūta motivācija saglabāsies ilgāk. Doitex atgādinājumi notiks darba laikā - tieši tad, kad darbinieki komunicēs ar klientiem un savā starpā - tieši tad, kad ir nepieciešams atcerēties semināros uzzināto.

Ja vēlaties savā uzņēmumā ieviest Doitex biznesa risinājumu, lūdzu, zvaniet (+371) 29 131 987 vai rakstiet uz e-pastu biznesam[at]doitex.lv, [at] aizvietojot ar @.
 
X

Maksas licence

Partneru licence

Cena: 25 EUR (ar PVN)
Kā iegūt?
PayPal

Paldies, reģistrēšanās noritēja veiksmīgi!

Uz Jūsu norādīto e-pasta adresi, , tika nosūtīts apstiprināšanas kods, kas Jums būs jāievada pirmo reizi autorizējoties programmā.

Lai lejupielādētu programmu, spiediet uz saites: Lejupielādēt