Labs sākums darbam!

Ar Doitex programmatūras palīdzību datoru ir iespējams lietot vislabākajā veidā - veselīgi, motivējoši un produktīvi.

 
Reģistrēties

Motivācijas atslēga - pakāpeniska progresa mērīšana

Abpusējs ieguvums

Viens no efektÄ«vākajiem motivācijas paņēmieniem ir - "Pakāpeniska progresa mÄ“rÄ«šana".

Nekas tik ļoti neiedvesmo kā redzÄ“t un just, kā mÄ“s nokļūstam ar vien tuvāk mÄ“rÄ·im. 

Ja mums ir jāzaudÄ“ 20 kg liekā svara, tad regulāri trenÄ“ties sporta zālÄ“s nav Ä«paši jautri. Bet sākot zaudÄ“t svaru, mÄ“s kļūstam iedvesmoti. MÄ“s sākam ticÄ“t, ka mÄ“rÄ·is ir sasniedzams.

Mēs sākam trenēties nedaudz ilgāk, kad redzam labās ziņas uz svariem. Katru nedēļu mēs ar vien vairāk progresējam.


Tad pienāk brīdis, kad mēs jau palielinam muskuļu masu un samazinam tauku slāni. Vielmaiņa uzlabojas un mēs ar vien ātrāk zaudējam lieko svaru. Mēs kļūstam ar vien motivētāki un pakāpeniskais progress mūs virza ar vien tuvāk mērķim.


Vai arÄ«, piemÄ“ram, ir lielas parādsaistÄ«bas. Vairums cilvÄ“ku, kas atrodas parādos, neiedziļinās savā situācijā un tikai apmaksā rÄ“Ä·inus un kredÄ«tu maksājumus. Daudz labāka stratÄ“Ä£ija bÅ«tu apkopot visas saistÄ«bas, precÄ«zi nofiksÄ“jot pašreizÄ“jo stāvokli, un saplānot atmaksas grafiku.


Panākumu atslÄ“ga ir progresa mÄ“rÄ«šanas procesā - fiksÄ“jot atmaksātās summas, redzot kā samazinās saistÄ«bu apmÄ“rs, mÄ“s ar katru mÄ“nesi redzam, kā tuvojamies mÄ“rÄ·im - brÄ«vÄ«bai no parādiem. Un pakāpeniskais progress uztur mÅ«sos motivāciju!


Kuram gan patÄ«k kaut ko ilgstoši darÄ«t un nejust rezultātus? Nevienam. Tādēļ mums ir jārada starprezultāti, kas mÅ«s iepriecinās. Kaut vai sākumā mazliet, bet pakāpeniski progress ar vien palielināsies.


Kā saka Randy Gage: "Motivāciju jums neviens nevar iedot - motivāciju katrs var atrast sevÄ«. Jums kāds var iedot iedvesmu, starta enerÄ£iju. Bet ne ilgstošu motivāciju".


Ilgstošo motivāciju mÄ“s radam paši ar sava progresa mÄ“rÄ«šanu - veicot ierakstus savās dienasgrāmatās un Excel tabulās.

Rakstā izmantoti fragmenti no www.randygage.com. Randy Gage ir ASV atzÄ«tāko motivātoru Top 20. Viņš savu karjeru sāka kā logu mazgātājs, bet tagad ir multi-miljonārs un iedvesmo cilvÄ“kus visā pasaulÄ“ ar savām grāmatām un semināriem.


Iesaki draugiem: 

Doitex motivācija

Parasti ir šāds scenārijs:
1. Izlasāt kādu motivējošu/pamācošu rakstu;
2. Iegūstat motivāciju;
3. Ikdienas ritms, apkārtējā vide un apstākļi veicina to, ka aizmirstat par rakstu un motivācija pazūd.

Bet ar Doitex ir sekojoši:
1. Izlasāt kādu motivējošu/pamācošu rakstu;
2. Iegūstat motivāciju;
3. Doitex atgādina par izlasīto rakstu - un Jūs atkal izjūtat motivāciju!

Atgādināšana ir zināšanu māte. Zināt nozīmē pielietot praktiski. Doitex atgādinājumi pakāpeniski veicinās, ka motivējošo rakstu idejas tiek realizētas praktiski.
 
X

Maksas licence

Partneru licence

Cena: 25 EUR (ar PVN)
Kā iegūt?
PayPal

Paldies, reģistrēšanās noritēja veiksmīgi!

Uz Jūsu norādīto e-pasta adresi, , tika nosūtīts apstiprināšanas kods, kas Jums būs jāievada pirmo reizi autorizējoties programmā.

Lai lejupielādētu programmu, spiediet uz saites: Lejupielādēt