Labs sākums darbam!

Ar Doitex programmatūras palīdzību datoru ir iespējams lietot vislabākajā veidā - veselīgi, motivējoši un produktīvi.

 
Reģistrēties

Motivācija ievērot principu "Abpusējs ieguvums"

Abpusējs ieguvums

AbpusÄ“js ieguvums nozÄ«mÄ“, ka vienošanās vai risinājums ir abpusÄ“ji (visiem) izdevÄ«gs un apmierina abas (visas) puses.

Fragments no pasaulÄ“ pārdotākās biznesa grāmatas - "Ä»oti veiksmÄ«gu cilvÄ“ku 7 paradumi" (StÄ«vens R. Kovejs): 

Nelielas datorprogrammu kompānijas prezidents, kurš kādu laiku jau bija apguvis AbpusÄ“ja ieguvuma vai Nekāda darÄ«juma koncepciju, dalÄ«jās ar savu pieredzi.

MÄ“s izveidojām jaunu programmu, kuru pārdevām kādai bankai, noslÄ“dzot piecu gadu lÄ«gumu. Bankas prezidents bija par to sajÅ«smā, taču viņa darbinieki Ä«sti nebija priecÄ«gi par šo lÄ“mumu.

PÄ“c kāda mÄ“neša bankā tika nomainÄ«ts prezidents. Jaunais prezidents atnāca pie manis un sacÄ«ja: "Man nav Ä“rti strādāt ar šo programmu. Man viss ir sajucis. Mani darbinieki saka, ka tie nespÄ“j strādāt ar maniem dokumentiem, un es jÅ«tu, ka šis nav Ä«stais laiks, lai uzstātu."

Mans uzņēmums tobrÄ«d pārdzÄ«voja patiešÄm smagus laikus. Es skaidri zināju, ka man ir visas juridiskās tiesÄ«bas pieprasÄ«t, lai tiktu pildÄ«ti lÄ«guma nosacÄ«jumi. Taču es biju pārliecinājies par AbpusÄ“ja ieguvuma principa vÄ“rtÄ«bu.

Tādēļ es viņam sacÄ«ju: "Mums ir lÄ«gums. JÅ«su banka iegādājusies mÅ«su produktus un pakalpojumus, lai jÅ«s izmantotu šo programmu. Taču mÄ“s saprotam, ka jÅ«s tas neapmierina. Tādēļ mÄ“s vÄ“lÄ“tos atdot jums jÅ«su lÄ«gumu, atdot depozÄ«tu, taču, ja jÅ«s vÄ“l kādreiz nākotnÄ“ meklÄ“siet IT risinājumus, nāciet atkal pie mums."

Es burtiski devos prom no 84 000 ASV dolāru vÄ“rta lÄ«guma. Tas lÄ«dzinājās finansiālai pašnāvÄ«bai. Taču es jutu, ka ilgtermiņā - ja principi patiešÄm darbojas - tas atgrieztos pie manis, turklāt ar uzviju.

PÄ“c trim mÄ“nešiem jaunais prezidents man piezvanÄ«ja: "Es gatavojos veikt izmaiņas datu apstrādÄ“, un es vÄ“los noslÄ“gt ar jums darÄ«jumu". Un viņš parakstÄ«ja lÄ«gumu par 240 000 ASV dolāru.

Jebkas, kas ir mazāk par AbpusÄ“ju ieguvumu savstarpÄ“jā sadarbÄ«bā, ir nožēlojams otrais labākais, kas ilgtermiņā negatÄ«vi ietekmÄ“s attiecÄ«bas. Ja JÅ«s nespÄ“jat sasniegt patiesu AbpusÄ“ju ieguvumu, bieži vien ir labāk iziet no spÄ“les ar Nekāda darÄ«juma koncepciju.

Grāmatas "Ä»oti veiksmÄ«gu cilvÄ“ku 7 paradumi" (StÄ«vens R. Kovejs) fragments publicÄ“ts ar www.franklincovey.lv un Zvaigzne ABC atļauju.

Grāmatu var iegādāties Jāņa Rozes interneta grāmatnīcā.


Iesaki draugiem: 

Doitex motivācija

Parasti ir šāds scenārijs:
1. Izlasāt kādu motivējošu/pamācošu rakstu;
2. Iegūstat motivāciju;
3. Ikdienas ritms, apkārtējā vide un apstākļi veicina to, ka aizmirstat par rakstu un motivācija pazūd.

Bet ar Doitex ir sekojoši:
1. Izlasāt kādu motivējošu/pamācošu rakstu;
2. Iegūstat motivāciju;
3. Doitex atgādina par izlasīto rakstu - un Jūs atkal izjūtat motivāciju!

Atgādināšana ir zināšanu māte. Zināt nozīmē pielietot praktiski. Doitex atgādinājumi pakāpeniski veicinās, ka motivējošo rakstu idejas tiek realizētas praktiski.
 
X

Maksas licence

Partneru licence

Cena: 25 EUR (ar PVN)
Kā iegūt?
PayPal

Paldies, reģistrēšanās noritēja veiksmīgi!

Uz Jūsu norādīto e-pasta adresi, , tika nosūtīts apstiprināšanas kods, kas Jums būs jāievada pirmo reizi autorizējoties programmā.

Lai lejupielādētu programmu, spiediet uz saites: Lejupielādēt